Previous    Next

Koľko radosti v sebe ukrývam(e)?

Koľko šťastia v sebe nosím(e)?

A koľko ... bolesti? ... smútku? ... rán?

Roky pre vlastných, roky pre iných, no málo sebe ... iba sebe venujem(e). A ak, potom sme ... sebecké ... čudné ... chladné ...

Tak dobre si život namixovať! Ideálne množstvo času pre rodinu, ideálne pre seba ... iba seba...

Je to ľahké - aspoň tá prvá časť deľby ;) Toho času pre druhých máme vždy toľko a na rozdávanie.

A pre seba? To je tá druhá strana .. odvrátená strana mesiaca (tá, kde žijú transformeri podľa zaručených informácií našich menších kópií :)

Dobrá správa prichádza ... nie ste (sme) sebecké ... čudné. Ste (sme) úplne v poriadku, ak si vyhradíme čas, hodiny, LEN pre seba. Na chvíľu v sebe objaviť "transformera" . Jeho silu, odvahu, rozhodnosť, nebojácnosť ... a slobodu.

Byť hviezdou. Pre seba. Pre nikoho iného. Pre SEBA. Pre toho najdôležitejšieho človeka pod slnkom (a odvráteným mesiacom :)

Mať fotografiu s momentom, keď sme to všetko mali - voľnosť, oddych, sebe-chvíľu ... a potom sa vrátiť späť, do rodín, k manželom, deťom ... s úsmevom, s oddýchnutou dušou prekypujúcou znovu nájdeným pokojom, porozumením a ... láskou. K sebe a ostatným.

Kruh sa uzatvára. Opäť som/sme tu pre ostatných. S hrejivým pocitom, že opäť príde chvíľa ... len moja ... naša ... ženská.

Nech sa páči, Stankine - a na chvíľu i "moje" ženy :)

portét Ženy
portét Ženy
portét Ženy
portét Ženy
portét Ženy

Featured essays

... len pre seba

Koľko radosti v sebe ukrývam(e)? Koľko šťastia v sebe nosím(e)? A koľko .. . bolesti? .. . smútku? .. . rán? Roky pre vlastných, roky pre iných, no málo sebe .. . iba sebe venujem(e). A ak, potom sme .. . sebecké ... čudné .. . chladné… more