Previous    Next

… a prečo sa nebláznime aj my? ;) ... aká paráda - nič neriešiť :) Niekedy tým malým deťom vážne závidím! Hocikedy sa hodia o zem, bez okolkov sa vyberú rovno cez najväčšiu-najširšiu-najhlbšiu mláku (=hocijakú :)) , na všetko reagujú spontánne bez rozmýšľanie, čo si kto pomyslí ... :)

... len my im to kazíme - a tak mi napadla kacírska myšlienka, či to nie je práve zo závisti :) Lebo "treba" myslieť na to, čo by povedala suseda Nosatá, keby nás zbadala spokojne si krátiť cestu blatom. Alebo sused Okatý, keby nás načapal od jedu jačať na plné hrdlo, lebo sa nám niečo znepáčilo. Či kamoš Ušatý, keby zmerčil, že si ideme za svojím, lebo jednoducho CHCEME (inšpirované - "mami, ale ja to chcem. JA to chcem. Ja to CHCEM a CHCEM a CHCEM!!!" :) )

Malá Kiki sa ani neváľala v blate, ani sa od jedu nehádzala, nič také :) Bola plná energie, radosti, a hlavne zvedavosti - zvedavosti na svet :) Vo fotopreklade - neposedím ani za nič, tak sa ani nesnaž :) A vlastne ... o tom to je, o zachytení žhavej gule v jej najprirodzenejšom konaní - v hre, v naháňaní sa, v objavovaní ... nie je to práve najjednoduchšie. No keď sa pozriem na fotky, tak viem presne povedať - toto dievča sa "nestratí" :) S milujúcou mamou, otcom, ochotných "blbnúť" tiež ... aká paráda :)

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Ste skvelí rodičia! ;)
*

Featured essays

... len pre seba

Koľko radosti v sebe ukrývam(e)? Koľko šťastia v sebe nosím(e)? A koľko .. . bolesti? .. . smútku? .. . rán? Roky pre vlastných, roky pre iných, no málo sebe .. . iba sebe venujem(e). A ak, potom sme .. . sebecké ... čudné .. . chladné… more